Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym

  • 40 m²

Apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym je umístěn ve čtvrti Gangnam-Gu města Soul a zahrnuje terasu.

Jídla lze připravovat v kuchyňce.

Apartmán se nachází 1 km od Knihovna Starfield Library, 7 km od Korejský památník války, a také poblíž Queen Jeonghyeon Wanghu's Tomb. Steakhouse Buenos Aires Wine & Steak je jen asi 5 minut daleko od apartmánu. Autobusová stanice KB Nonhyundong Office je 700 metrů daleko, a stanice metra Seolleung je dostupná během 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym Soul
Stay Cozy Gangnam Style Trip, 3Min To Subway, Calm & Chic Home
Cena pouze pro mobilní zařízení

Stay Cozy Gangnam Style Trip, 3Min To Subway, Calm & Chic Home

219 m od ubytování
USD 146 USD 131
za noc
Mirae_Stay 48 New Open 2Queen Beds / Coex
Cena pouze pro mobilní zařízení

Mirae_Stay 48 New Open 2Queen Beds / Coex

273 m od ubytování
USD 122 USD 110
za noc
2023 New Build, Super Neat Full Option
Cena pouze pro mobilní zařízení

2023 New Build, Super Neat Full Option

9.2
Výjimečný 74 recenzí
603 m od ubytování

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • 24hodinová bezpečnost
    • Úložna zavazadel

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Rekreace

    • Pokoj pro volný čas / TV pokoj

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Zvukotěsné pokoje
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence2025-50
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym apartmán umístěn?
      Apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym apartmán se nachází v blízkosti Hrobka Seolleung & Jeongneung Royal Tomb.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym patří mimo jiné Buddhistický chrám Bongeunsa, Knihovna Starfield Library, Korejský památník války.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym apartmán je 118 $.
    • ❓
      Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym?
      K apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym patří parkoviště pro hosty.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Buenos Aires Wine & Steak a Super Coffee, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Nabízí toto ubytování typu apartmán internet?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym apartmán?
      Apartmán Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym apartmán má celkovou výměru 41 m².

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Mild Gangnam Seolleung Station, Rooftop, Gym Soul

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít